BZD17C51P R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD17C51P R3G
JLCPCB Part #
C6137084
Package
SMA
Description
1uA@39V 51V 60Ω 800mW SMA Zener Diodes ROHS