BZD17C13P R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
BZD17C13P R3G
JLCPCB Part #
C6755729
Package
SMA
Description
10Ω 13V 2uA@10V 800mW SMA Zener Diodes ROHS