AZ23C4V7 RFG
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
AZ23C4V7 RFG
JLCPCB Part #
C6748160
Package
SOT-23
Description
1 Pair Common Anode 300mW 4.7V 78Ω SOT-23 Zener Diodes ROHS