5.0SMDJ51A M6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ51A M6G
JLCPCB Part #
C2447848
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 51V 56.7V 5kW 60.7A 82.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS