5.0SMDJ48A M6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ48A M6G
JLCPCB Part #
C2447853
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 48V 53.3V 5kW 64.7A 77.4V TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS