5.0SMDJ54AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ54AH
JLCPCB Part #
C3706938
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 2uA 54V 57.5A 5kW 60V 87.1V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS