5.0SMDJ51AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ51AH
JLCPCB Part #
C19850149
Package
DO-214AB(SMC)
Description
2uA 51V 5kW@10/1000us 60.7A@10/1000us 62.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS