5.0SMDJ24AHM6G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
5.0SMDJ24AHM6G
JLCPCB Part #
C3704597
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 129A 24V 26.7V 2uA 38.9V 5kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS