1.5SMC7.5AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC7.5AHR7G
JLCPCB Part #
C2446682
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 11.3V 139A 500uA 6.4V 7.13V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS