1.5SMC120CA V7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC120CA V7G
JLCPCB Part #
C2446825
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 102V 114V 165V 1uA 9.5A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS