1.5SMC10CA R7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC10CA R7G
JLCPCB Part #
C2446915
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 108A 10uA 14.5V 8.55V 9.5V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS