1.5KE82CA R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE82CA R0G
JLCPCB Part #
C2447322
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 113V 13.9A 1uA 70.1V 77.9V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS