1.5KE68CA R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE68CA R0G
JLCPCB Part #
C2447328
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 17A 1uA 58.1V 64.6V 92V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS