1.5KE62CA R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE62CA R0G
JLCPCB Part #
C2447302
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 18A 1uA 53V 58.9V 85V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS