1.5KE440CA B0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE440CA B0G
JLCPCB Part #
C2625698
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 2.5A 376V 418V 602V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS