1.5KE400CA A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE400CA A0G
JLCPCB Part #
C2625588
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 2.8A 342V 380V 548V Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS