1.5KE350A A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE350A A0G
JLCPCB Part #
C2624868
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 3.2A 300V 333V 482V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS