1.5KE27CA R0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE27CA R0G
JLCPCB Part #
C2447304
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 42A Bidirectional TVS DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS