1.5KE250A A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE250A A0G
JLCPCB Part #
C2624845
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 1uA 214V 237V 344V 4.5A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS