1.5KE130A A0G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE130A A0G
JLCPCB Part #
C2624796
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 111V 124V 179V 1uA 8.7A TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS