1V5KE8V2CA
MFR.Part #
1V5KE8V2CA
JLCPCB Part #
C2449002
Description
1.5kW 12.1V 124A 200uA 7.02V 7.79V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS