1V5KE6V8CA
MFR.Part #
1V5KE6V8CA
JLCPCB Part #
C2449006
Description
1.5kW 10.5V 143A 1mA 5.8V 6.45V Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS