1V5KE39A
MFR.Part #
1V5KE39A
JLCPCB Part #
C2446828
Description
1.5kW 28A 33.3V 37.1V 53.9V 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS