1V5KE350A
MFR.Part #
1V5KE350A
JLCPCB Part #
C3718707
Description
1.5kW 3.2A 3.2uA 300V 333V 482V TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS