1V5KE250CA
MFR.Part #
1V5KE250CA
JLCPCB Part #
C2447125
Description
1.5kW 214V 237V 344V 4.5A 5uA Bidirectional TVS DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS