1V5KE250A
MFR.Part #
1V5KE250A
JLCPCB Part #
C2447158
Description
1.5kW 214V 237V 344V 4.5A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS