1V5KE220A
MFR.Part #
1V5KE220A
JLCPCB Part #
C2447156
Description
1.5kW 185V 209V 328V 4.6A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS