1V5KE20A
MFR.Part #
1V5KE20A
JLCPCB Part #
C3717989
Description
1.5kW 17.1V 19V 27.7V 54.2A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS