1V5KE200A
MFR.Part #
1V5KE200A
JLCPCB Part #
C2446578
Description
1.5kW 171V 190V 274V 5.5A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS