1V5KE18A
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1V5KE18A
JLCPCB Part #
C2447017
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 15.3V 17.1V 26.2V 59.5A 5uA TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS