1V5KE110A
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1V5KE110A
JLCPCB Part #
C2447030
Package
DO-201AD
Description
1.5kW 106V 152V 5uA 9.9A 94V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS