1V5KE100A
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1V5KE100A
JLCPCB Part #
C2447027
Package
DO-201AD
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW 11A 137V 5uA 85.5V 95V TVS Unidirectional DO-201AD ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS