1SMA130Z
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1SMA130Z
JLCPCB Part #
C5490954
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25W 130V 1uA@98.8V 5kΩ 700Ω ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS