1SMA120ZH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1SMA120ZH
JLCPCB Part #
C5485453
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+175℃ 1 Independent 1.25W 120V 1uA@91.2V 4.5kΩ 550Ω ±5% DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS