1PGSMA160Z R3G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1PGSMA160Z R3G
JLCPCB Part #
C5877973
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1.1kΩ 1.25W 160V 1uA@121.6V DO-214AC(SMA) Zener Diodes ROHS