1.5SMC75CAH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC75CAH
JLCPCB Part #
C3715013
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 103V 15A 1uA 64.1V 71.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS