1.5SMC68AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC68AHR7G
JLCPCB Part #
C2446499
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17A 1uA 58.1V 64.6V 92V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS