1.5SMC51AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC51AHR7G
JLCPCB Part #
C2446436
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22A 43.6V 48.5V 70.1V TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS