1.5SMC33AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC33AH
JLCPCB Part #
C3712776
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 1uA 28.2V 31.4V 34A 45.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS