1.5SMC27AH
MFR.Part #
1.5SMC27AH
JLCPCB Part #
C3709893
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 23.1V 25.7V 37.5V 42A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS