1.5SMC24CAH
MFR.Part #
1.5SMC24CAH
JLCPCB Part #
C3709839
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 1uA 20.5V 22.8V 33.2V 47A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS