1.5SMC22CAH
MFR.Part #
1.5SMC22CAH
JLCPCB Part #
C3703698
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 18.8V 1uA 20.9V 30.6V 51A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS