1.5SMC18CAHR7G
MFR.Part #
1.5SMC18CAHR7G
JLCPCB Part #
C2447528
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 1uA 25.5V 60A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS