1.5SMC18AHR7G
MFR.Part #
1.5SMC18AHR7G
JLCPCB Part #
C2446405
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 15.3V 17.1V 1uA 25.5V 60A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS