1.5SMC15CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC15CH
JLCPCB Part #
C19849727
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+150℃ 1 1.5kW 12.1V 16.5V 1uA 22V 71A Bidirectional TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS