1.5SMC150AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC150AH
JLCPCB Part #
C3704571
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW 128V 143V 207V 7.6A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS