1.5SMC13CH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC13CH
JLCPCB Part #
C19849719
Package
DO-214AB(SMC)
Description
1.5kW@8/20us 10.5V 14.3V 19V 1uA 82A TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS