1.5SMC12AHR7G
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5SMC12AHR7G
JLCPCB Part #
C2446409
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 10.2V 11.4V 16.7V 1uA 94A TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS