1.5KE68AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE68AH
JLCPCB Part #
C6356272
Package
DO-201
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 17A 1uA 58.1V 64.6V 92V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS