1.5KE56AH
Extended
Manufacturer
Taiwan Semiconductor
MFR.Part #
1.5KE56AH
JLCPCB Part #
C5466926
Description
-55℃~+175℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 20A 47.8V 53.2V 77V TVS Unidirectional DO-201 ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS